Hakkimizda

İstanbul Oto
Nissan Servisleri, Nissan Özel Servisi, Nissan Özel Servis, Nissan Maslak, İstanbul Oto Nissan Maslak Özel, Özel Nissan Servisi, Özel Nissan Servisi Maslak, Özel Nissan Servisi İstanbul
Bizimle gelecege dogru..

Hakkımızda

Tüm dünyada konforu, teknolojisi ve benzersiz sürüş keyfiyle kendini kanıtlamış nissan markasının özel servisi olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana siz müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edindik. 2007 yılından bu yana istanbul Maslak Oto Sanayi'deki yerimizde, 5 kişilik dinamik, güvenilir ve işinde uzmanlaşmış kadromuz ile nissan kullanıcılarını kaliteli hizmet anlayışıyla tanıştırmak için “ilk günkü özenle” çalışıyoruz. Servis (periyodik bakım, onarım, arızacılık), hasar servisi (boya ve kaporta), yedek parça ve sigorta hizmetleri verdiğimiz yerimizde, nissan markasının koşulsuz müşteri memnuniyeti politikasını benimseyerek siz nissan kullanıcılarının beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Yolunuz firmamıza düştüğü andan itibaren siz huzurlu bir ortamda dinlenip içeceklerinizi yudumlarken, işinde uzman ve güler yüzlü personelimiz yol arkadaşınızla ilgilenip onun daha uzun yıllar sizinle birlikte olabilmesi için çalışacak. Gelin tanışalım. Farkı siz de hissedeceksiniz. Nissan özel servisimize bekliyoruz..

1
Yeni Teknoloji

Ilerleyen teknolojiye ayak uydurmak zordur, yeni teknoloji araclarinda dilinden anlayan yeni sistem ekipmanlar
2
Ihtiyaca Yonelik

Aracinizin neye ihtiyaci var ise tam olarak nokta atisi
Tüm dünyada konforu, teknolojisi ve benzersiz sürüş keyfiyle kendini kanıtlamış NISSAN markasının özel servisi olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana siz müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edindik.

İstanbul Otomotiv - Özel Nissan Servisleri Maslak/istanbul
Yandex.Metrica